سوئیت یک خوابه شیراز

سوئیت یک خوابه شیراز

اجاره روزانه, اجاره کوتاه مدت, برای اجاره

تماس بگیرید

كد ملك :

 انتخاب

اشتراک گذاری

به لیست خانه انتخابی افزوده شد

علاقمندی

چاپ

شرح

سوئیت یک خوابه شیراز

سایت سوئیت باما بهترین پیشنهاد و مناسب ترین مکان برای سوئیت یک خوابه شیراز معرفی می کند. مسافران و گردشگران می توانند بدون نگرانی برای محل اقامت می توانند سفر خوبی را به شیراز داشته باشند. سایت سوئیت باما نماینده انحصاری لیدما تریپ می باشد. لیدوما تریپ تنها نماینده پلتفرم یکپارچه گردشگری می باشد. این سایت با توجه به داشتن بیشترین میزبان در شیراز می تواند بهترین مکان ها را معرفی کند. لیدوما تریپ یک مجموعه دانش بنیان می باشد که در زمینه گردشگری فعالیت می کند. این مجموعه دارای کارشناسان و متخصصان حوزه گردشگری می باشد. این مجموعه در تمام مراحل سفر پشتیبان گردشگران می باشد. مسافران می توانند از راهنمایی های کارشناسان لیدوما تریپ حداکثر استفاده را داشته باشند. این وب سایت بهترین نقاط گردشگری هر شهر را معرفی می کند.سوئیت باما بهترین زمان برای سفر به شهر ها را در اختیار گرشگران قرار می دهد.

توضیحات سوئیت یک خوابه شیراز

سوئیت یک خوابه شیراز مکانی مناسب برای مسافرت های کم تعداد به شیراز می باشد. این ملک دارای یک اتاق خواب می باشد که فضای اقامت برای دو تا چهار نفر را فراهم می کند. این ملک دارای زیربنای هشتاد متر می باشد. این سوئیت یک خوابه شیراز مکانی مناسب جهت اقامت در شیراز می باشد. این ملک در طبقه دوم یک آپارتمان قرار دارد و دارای آسانسور می باشد. سرویس فرنگی و ایرانی در این ملک موجود است. این اقامتگاه در شیراز دارای دید بسیار عالی می باشد و فضای نورگیر بسیار مناسبی دارد. این اقامتگاه دارای پارکینگ می باشد و افرادی که قصد سفر با ماشین را به شیراز دارند می توانند از فضای پارکینگ این آپارتمان استفاده کنند.

موقعیت جغرافیایی

این سوئیت یک خوابه شیراز در خیابان فضل آباد قرار دارد. خیابان فضل آباد یکی از خیابان های اصلی بلوار مدرس می باشد. ابتدای این بلوار میدان ولیعصر می باشد و انتهای آن میدان گل سرخ و فرودگاه قرار دارد. این سوئیت یک خوابه شیراز دارای دسترسی مناسبی به فرودگاه می باشد. خیابان فضل آباد برای اقامت بسیار مناسب می باشد. در این خیابان تمام امکانات مورد نیاز برای زندگی فراهم می باشد. نان سنگی و مغازه آش فروشی در نزدیکی محل اقامت وجود دارد و برای افراد سحر خیز بسیار مناسب می باشد. بانک و داروخانه نیز در نزدیکی محل اقامت قرار دارد.

فضای اقامتگاه

با اجاره سوئیت یک خوابه شیراز می توانید از فضای زیربنای هشتاد متر مربع استفاده کنید. این مکان دارای یک اتاق خواب می باشد. در این اتاق خواب یک تخت خواب دو نفره موجود است. این سوئیت برای اقامت دو تا چهار نفر مناسب می باشد. این مکان دارای پارکینگ و آسانسور می باشد و با اقامت در آن می توانید سفری خوب را در شیراز تجربه کنید. کف این ملک پارکت می باشد و سرویس و حمام بسیار تمیز می باشد.

امکانات اقامتگاه

این سوئیت یک خوابه شیراز دارای امکانات مناسب زندگی می باشد. امکاناتی مانند آشپزخانه با وسایل مناسب آشپزی ، مبلمان تمیز و مرتب و سایر امکانات راحتی می باشد.

مشاهده عکس های این اقامتگاه

اجاره سوئیت در شیراز

سوئیت یک خوابه شیراز

اجاره سوئیت در شیراز

سوئیت یک خوابه شیراز

اجاره سوئیت در شیراز

سوئیت یک خوابه شیراز

اجاره سوئیت در شیراز

سوئیت یک خوابه شیراز

اجاره سوئیت در شیراز

سوئیت یک خوابه شیراز

مقررات اقامتگاه

آوردن حیواناتی مانند سگ یا گربه به این مکان ممنوع است. هر گونه استعمال دخانیات بجز سیگار ممنوع می باشد. برگزاری هر گونه مهمانی مجاز نمی باشد. هر گونه مراسم تنها با اجازه و هماهنگی میزبان امکان پذیر است.

قوانین لغو رزرو

در صورتی که این مکان را رزرو کرده و در هنگام رزرو سوئیت متوجه شوید که مکان مورد نظر از هر لحاظ با عکس ها مغییرت داشته باشد ، تمیزی در محل انجام نشده باشد مهمانان میتوانند رزرو خود را کنسل کرده و کل مبلغ پرداختی را دریافت کنند.

در صورتی که مسافر 24 ساعت قبل از رزرو ، اسکان خود را کنسل کند باید جریمه معادل با هزینه یک شب اقامت را پرداخت نماید.

املاک مشابه اجاره آپارتمان در شیراز              اجاره سوئیت در شیراز                  اجاره منزل مبله روزانه در شیراز

 

 

املاک مشابه

اجاره منزل مبله در شیراز

سوئیت مبله شیراز

سوئیت مبله بسیار شیک… سوییت مبله در شیراز این سوییت…

تعداد اتاق خواب

2

تعداد حمام

1

متراژ

130 متر

220هزار تومان روزانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجاره منزل مبله در شیرازاجاره سوئیت و منزل مبله در شیراز
اجاره سوئیت در شیراز