سوئیت شیراز حافظیه

سوئیت شیراز حافظیه

شیراز حافظیه

اجاره روزانه, اجاره کوتاه مدت, برای اجاره

تماس بگیرید

كد ملك :

 انتخاب

اشتراک گذاری

به لیست خانه انتخابی افزوده شد

علاقمندی

چاپ

شرح

سوئیت شیراز حافظیه

سوئیت شیراز حافظیه یکی از بهترین نقاط برای اقامت می باشد. حافظیه یکی از بهترین مکان های شیراز می باشد. سایت سوئیت باما بهترین سایت گردشگری در شهر شیراز می باشد. این سایت نماینده انحصاری پلتفرم یکپارچه گردشگری لیدوما تریپ هست. لیدوما تریپ بیش ترین تعداد متخصص گردشگری را دارد می باشد. لیدوما تریپ بهترین پیشنهاد های اقامتی را در کل کشور به مسافران پیشنهاد می دهد. مشاوره در این سایت بصورت کاملا رایگان می باشد. در تمام طول شبانه روز می توانید از راهنمایی مشاوران استفاده کنید. این سایت حقوق مسافران و میزبانان را به بهترین شکل ممکن رعایت می کند. کمترین پورسانت کار توسط لیدوما تریپ در نظر گرفته می شود. لیدوما تریپ داری بیش از دو هزار ملک در سراسر کشور می باشد.

توضیحات اقامتگاه

سوئیت شیراز حافظیه دارای یک اتاق خواب و هشتاد متر زیربنا می باشد. با اقامت در این ملک می توانید سفری به یاد ماندنی را در شیراز تجربه کنید. این ملک گزینه ای بسیار مناسب جهت دسترسی به مکان های تاریخی شیراز می باشد. با اقامت در این ملک می توانید از دسترسی عالی به حافظیه بهره مند شوید. حافظیه یکی از زیباترین و تاریخی ترین نقاط شیراز می باشد. حافظیه هر ساله تعداد بسیار بالایی گردشگر را به خود جذب می کند. حافظیه دارای بنایی بسیار زیبا می باشد.

موقعیت جغرافیایی

سوئیت شیراز حافظیه در شمال شهر شیراز قرار دارد. این منطقه بسیار خوش آب و هوا می باشد. با اقامت در این ملک می توانید از دسترسی سریع به اتوبان های شیراز استفاده کنید. کمربندی های شمالی شیراز دسترسی سریع به تمام نقاط را فراهم می کنند. این ملک امکان دسترسی به سعدیه و باغ ارم را فراهم می کند. باغ ارم به سادگی قابل دسترسی می باشد. خیابان ارم یکی از زیباترین خیابان های شیراز می باشد. این ملک دارای موقعیت جغرافیایی بسیار مناسبی می باشد. با اقامت در این ملک می توانید سفری به یاد ماندنی را در شیراز تجربه کنید.

عکس

ظرفیت اقامتگاه

سوئیت شیراز حافظیه برای اقامت سه تا پنج نفر مناسب هست. این ملک دارای یک اتاق خواب می باشد. این اتاق خواب دارای یک تخت دو نفر می باشد. این اتاق برای دو نفر مناسب هست. این سوئیت دارای سه تخت خواب سنتی می باشد. در این سوئیت پارکینگ وجود دارد. این ملک دارای امکانات کامل برای زندگی می باشد. با اقامت در این سوئیت می توانید سفری به یاد ماندنی را در شیراز تجربه کنید. این ملک داری دسترسی مناسب به مکان های تفریحی می باشد.

قوانین اقامتگاه

در این سوئیت اجازه ورود حیوانات خانگی موجود نیست. استفاده از مشروبات الکی و دخانیات بجز سیگار در این واحد امکان پذیر نمی باشد. در صورتی که این واحد با عکس مطابقت نداشته باشد مهمان می تواند اقامت خود را کنسل کرده و تمام هزینه را دریافت کند. در صورتی که مهمان اقامت خود را در مدتی کمتر از بیست و چهار ساعت قبل از اقامت کنسل کند قیمت اجاره یک روز کسر می شود.

اجاره آپارتمان در شیراز 

 

املاک مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجاره منزل مبله در شیرازاجاره سوئیت و منزل مبله در شیراز
اجاره سوئیت در شیراز