سوئیت بدون خواب در شیراز

سوئیت بدون خواب در شیراز

شیراز شهرک پرواز

اجاره روزانه, اجاره کوتاه مدت, برای اجاره

80,000هزار تومان روزانه

كد ملك :

 انتخاب

اشتراک گذاری

به لیست خانه انتخابی افزوده شد

علاقمندی

چاپ

تعداد حمام

1

پاركينگ

1

متراژ

60 متر مربع

سال ساخت

1385

شرح

سوئیت بدون خواب در شیراز

برای اجاره سوئیت بدون خواب در شیراز می توانید یکی از سوئیت های بدون خواب در شیراز را از سایت سوئیت باما انتخاب کنید. این وب سایت نماینده انحصاری پلتفرم یکپارچه گردشگری لیدما تریپ می باشد. این پلتفرم با داشتن وب سایت های تخصصی برای استان های مختلف می تواند بهترین گزینه ها را برای اقامت در هر شهر پیشنهاد دهد. با کمک وب سایت سوئیت باما به راحتی می توانید با توجه به شرایط خود از سوئیت بدون خواب در شیراز استفاده کنید. پلتفرم لیدوما تریپ با داشتن کارشناسان و متخصصان حوزه گردشگری می تواند بهترین راهنمای سفر به تمام نقاط ایران باشد. این وب سایت با پشتیبانی تمام وقت از مسافران همراه همیشگی گردشگران در سفر می باشد. برای اجاره سوئیت بدون خواب در شیراز می توانید از سایت سوئیت باما یا لیدوما تریپ استفاده نمایید.

توضیحات اقامتگاه

این سوئیت بدون خواب در شیراز دارای 35 متر زیربنا می باشد. در این سوئیت بدون خواب آشپزخانه با وسایل آشپزی و سرویس حمام موجود است. این سوئیت برای افرادی که قصد دارند با هزینه پایین در شیراز اقامت کنند گزینه ی بسیار مناسبی می باشد. در این سوئیت بدون خواب در شیراز می توانید از یک تخت دو نفره استفاده نمایید. این سوئیت بدون خواب در شیراز در شهرک پرواز واقع شده است. شهرک پرواز مکانی بسیار آرام در بلوار مدرس می باشد که با دسترسی مناسب به ساحلی و بلوار رحمت دسترسی آسان به تمام نقاط شهر را ممکن می کند. سوئیت بدون خواب در شیراز بیشتر برای افراد مجرد که می خواهند با حداقل هزینه به گردش در شیراز بپردازند گزینه ای مناسب است.

موقعیت جغرافیای

شهرک پرواز یکی از شهرک های خوب شیراز می باشد. در این شهرک تمام امکانات مورد نیاز زندگی به راحتی در دسترس است و می توانید در کمترین زمان ممکن به بانک ، درمانگاه ، داروخانه و سایر امکانات مورد نیاز دسترسی داشته باشید. این شهرک با دسترسی به خیابان ساحلی و بلوار رحمت و مدرس می تواند دسترسی به مکان های مختلف شیراز را برای گردشگران بسیار آسان سازد. سوئیت بدون خواب در شیراز گزینه ای مناسب برای افراد مجردی می باشد که با هواپیما به شیراز سفر می کنند. شهرک پرواز در نزدیکی فرودگاه شیراز قرار دارد و امکان استفاده از شیراز را برای گرشگران آسان می سازد. با اقامت در این سوئیت در شیراز می توانید از دسترسی مناسب به مکان های مختلف شیراز بهره مند شوید.

عکس ها

سوئیت بدون خواب

سوئیت بدون خواب

ظرفیت اقامتگاه

سوئیت بدون خواب در شیراز دارای یک تخت دونفره و دو سرویس خواب سنتی می باشد که برای اقامت دو نفر بصورت استاندارد مناسب می باشد. این سوئیت دارای زیربنای سی و پنج متر می باشد و حداکثر می تواند تا چهار نفر را اسکان دهد. این سوئیت دارای پارکینگ می باشد و امنیت ماشین شما کاملا تضمین می شود.

امکانات اقامتگاه سوئیت در شیراز می توانید از یک تخت خواب دو نفره ، دو سرویس خواب سنتی ، حمام ، آشپزخانه ، گاز ، اینترنت 4g ، سیستم گرمایش و سرمایش کامل و دیگر امکانات مورد نیاز استفاده نمایید.

مقررات برگزاری هر گونه مهمانی و پارتی بدون اجازه و هماهنگی با میزبان مجاز نمی باشد.

املاک مشابه  اجاره آپارتمان مبله در شیراز         اجاره سوئیت در شیراز           اجاره منزل مبله در شیراز

قوانین لغو رزرو   سیاست سوئیت باما حمایت از حقوق میزبان و مهمان می باشد و مطابق با قوانین رزراوسیون سایت اعمال حقوق هر یک از طرفین را پیگیری می کند.

 

 

املاک مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجاره منزل مبله در شیرازاجاره سوئیت و منزل مبله در شیراز
اجاره سوئیت در شیراز