اجاره سوئیت مسافری در شیراز

اجاره سوئیت مسافری در شیراز

شیراز معالی آباد

اجاره روزانه, اجاره کوتاه مدت, برای اجاره, سوئیت یک خوابه شیراز

تماس بگیرید

كد ملك :

 انتخاب

اشتراک گذاری

به لیست خانه انتخابی افزوده شد

علاقمندی

چاپ

شرح

اجاره سوئیت مسافری در شیراز

برای اجاره سوئیت مسافری در شیراز می توانید بهترین پیشنهاد ها را از سایت سوئیت باما دریافت کنید. این سوئیت برای مسافرانی می باشد که قصد سفر به شهر شیراز را دارند. مسافران می توانند با کمترین هزینه در شیراز اقامت کنند. این سوئیت در مالی آباد قرار دارد. سایت سوئیت باما نماینده انحصاری پلتفرم یکپارچه گردشگری لیدوما تریپ می باشد. این پلتفرم با در اختیار داشتن بهترین متخصصان حوزه گردشگری مناسب ترین پیشنهاد را در زمینه اجاره سوئیت در شیراز در اختیار مسافران قرار می دهد. هدف لیدوما تریپ این می باشد که مسافران در تمام مراحل سفر احساس راحتی داشته باشند. این سایت بهترین پیشنهاد های گردشگری را معرفی می کند. کارشناسان سایت در تمام طول شبانه روز آماده پاسخ گویی به سوال ها هستند.

توضیحات اقامتگاه

اجاره سوئیت مسافری در شیراز امکان استفاده از یک اتاق خواب را در اختیار مسافران قرار می دهد. این ملک برای اقامت سه تا شش نفر مناسب می باشد. با اقامت در این ملک می توانید از دسترسی مناسب به مکان های گردشگری استفاده کنید. با اقامت در این سوئیت می توانید سفری به یاد ماندنی را در شیراز تجربه کنید. این ملک دارای زیر بنای هشتاد متر مربع می باشد. این ملک دارای پارکینگ می باشد. اتاق خواب دارای تخت دو نفره می باشد.

عکس

آپارتمان معالی آباد

آپارتمان معالی آباد

موقعیت جغرافیایی

با اجاره سوئیت مسافری در شیراز می توانید در معالی آباد ساکن شوید. مالی آباد یکی از بهترین نقاط شیراز می باشد. مالی آباد داری دسترسی بسیار مناسبی به نقاط مختلف شهر می باشد. این ملک دارای دسترسی مناسبی به مکان های تفریحی می باشد. این مکان دارای نقاط مختلف گردشگری می باشد. مالی آباد دارای باغ های زیبا می باشد. این منطقه دسترسی خوبی به بلوار چمران دارد.

ظرفیت اقامتگاه

این ملک برای اقامت سه تا پنج نفر مناسب می باشد. این سوئیت در شیراز دارای یک تخت دو نفره می باشد. این ملک دارای سه تخت خواب سنتی می باشد. این سوئیت یک حمام دارد. سرویس ایرانی موجود است. وسایل آشپزی دارد. پارکینگ دارد. کولر دارد. مبلمان دارد. این مکان گزینه ی مناسبی برای اقامت می باشد. این ملک داری دید خوبی می باشد.

قوانین لغو رزرو

سیاست سوئیت باما حمایت از حقوق میزبان و مهمان می باشد و مطابق با قوانین رزرواسیون سایت اعمال حقوق هر یک از طرفین را پیگیری می کند. مقررات برگزاری هر گونه مهمانی و پارتی بدون اجازه و هماهنگی با میزبان مجاز نمی باشد. قوانین لغو رزرو   سیاست سوئیت باما حمایت از حقوق میزبان و مهمان می باشد و مطابق با قوانین رزرواسیون سایت اعمال حقوق هر یک از طرفین را پیگیری می کند.

املاک مشابه  اجاره آپارتمان مبله در شیراز         اجاره سوئیت در شیراز           اجاره منزل مبله در شیراز

قوانین لغو رزرو   سیاست سوئیت باما حمایت از حقوق میزبان و مهمان می باشد و مطابق با قوانین رزرواسیون سایت اعمال حقوق هر یک از طرفین را پیگیری می کند.

 

املاک مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجاره منزل مبله در شیرازاجاره سوئیت و منزل مبله در شیراز
اجاره سوئیت در شیراز