اجاره سوئیت ارزان در شیراز

اجاره سوئیت ارزان در شیراز

اجاره روزانه, اجاره کوتاه مدت, برای اجاره

تماس بگیرید

كد ملك :

 انتخاب

اشتراک گذاری

به لیست خانه انتخابی افزوده شد

علاقمندی

چاپ

شرح

اجاره سوئیت ارزان در شیراز – اجاره سوئیت کوچک در شیراز

برای اجاره سوئیت ارزان در شیراز می توانید بهترین انتخاب را از سایت سوئیت باما داشته باشید. سوئیت باما با داشتن تیم تخصصی در زمینه گردشگری و اسکان در شیراز می تواند بهترین لیست قیمت سوئیت در شیراز را به گردشگران معرفی کند. سوئیت باما تنها نماینده پلتفرم یکپارچه گردشگری لیدوما تریپ در شیراز می باشد. این وب سایت در تمام زمینه های گردشگری در شیراز فعالیت می کند. این وب سایت در تمام مراحل سفر پشتیبان گردشگران می باشد. در هر مرحله از سفر که نیاز به راهنمایی داشتید می توانید از پشتیبان وب سایت سوئیت باما کمک بگیرید. با اجاره سوئیت ارزان در شیراز می توانید با کمترین هزینه در شیراز ساکن شوید.

توضیحات اقامتگاه

با اجاره سوئیت کوچک در شیراز می توانید از یک فضای 32 متری بدون اتاق خواب استفاده نمایید. این سوئیت ارزان در شیراز دارای تخت خواب نمی باشد و سرویس خواب سنتی برای چهار نفر موجود است. این سوئیت کوچک در شیراز در پایین لیست قیمت سوئیت قرار دارد و برای افراد مجردی که قصد سفر ارزان به شیراز را دارند مناسب می باشد. اجاره سوئیت ارزان در شیراز برای افرادی مناسب می باشد که قصد اقامت طولانی مدت را ندارند و صرفا می خواهند مدت چند شب را در شیراز سپری کنند مناسب می باشد. این سوئیت کوچک در شیراز در خیابان محراب قرار دارد ، این خیابان دارای آب شرب مناسب نیست و برای آب آشامیدنی باید از آب تصفیه شده که در خیابان به فروش می رسد استفاده نمایید. آب این محله برای شستن ظرف ها و حمام مناسب می باشد.

موقعیت جغرافیای

با اجاره سوئیت ارزان در شیراز می توانید در خیابان محراب ساکن شوید. این خیابان در جنوب شیراز و چسبیده به فرودگاه می باشد. این محله دارای دسترسی به کمربندی جنوبی شهر و بلوار مدرس می باشد. با نگاه کردن به لیست قیمت سوئیت در شیراز می توانید متناسب با توان خود به انتخاب مکان بپردازید. اجاره سوئیت کوچک در شیراز یکی از راه حل های سفرهای کم هزینه می باشد و افرادی که قصد دارند در کل کشور به گردش بپردازند و هزینه زیادی برای اینکار ندارند مناسب می باشد.

عکس

سوئیت یک خوابه شیراز

سوئیت یک خوابه شیراز

ظرفیت اقامتگاه

با در نظر داشتن لیست قیمت سوئیت در شیراز می توانید با توجه به توان مالی خود از فضاهای بزرگ تا متوسط و کوچک استفاده نمایید. با توجه به اینکه اجاره سوئیت کوچک در شیراز در پایین لیست قیمت سوئیت در شیراز قرار دارد متراژ زیربنای این ملک بسیار کوچک و حدود 30 متر می باشد. این سوئیت ارزان در شیراز دارای اتاق خواب نمی باشد و رختخواب سنتی برای اقامت دو نفر و حداکثر چهار نفر موجود است.

امکانات اقامتگاه

مقرارات : با اجاره سوئیت ارزان در شیراز از حمایت قوانین رزرواسیون سایت لیدوما تریپ بهره مند می شوید.

املاک مشابه : اجاره سوئیت مسافری در شیراز    اجاره آپارتمان ارزان در شیراز    اجاره سوئیت یک خوابه در شیراز

 

 

املاک مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجاره منزل مبله در شیرازاجاره سوئیت و منزل مبله در شیراز
اجاره سوئیت در شیراز