اجاره روزانه سوئیت ارزان در شیراز

اجاره روزانه سوئیت ارزان در شیراز

شیراز محراب

اجاره روزانه, اجاره کوتاه مدت, برای اجاره

80,000هزار تومان روزانه

كد ملك :

 انتخاب

اشتراک گذاری

به لیست خانه انتخابی افزوده شد

علاقمندی

چاپ

تعداد حمام

1

پاركينگ

1

متراژ

30 متر مربع

شرح

اجاره روزانه سوئیت ارزان در شیراز – لیست قیمت سوئیت در شیراز

برای اجاره روزانه سوئیت ارزان در شیراز می توانید بهترین انتخاب را از سایت سوئیت باما داشته باشید. سوئیت باما با داشتن تیم تخصصی در زمینه گردشگری و اسکان در شیراز می تواند بهترین لیست قیمت سوئیت در شیراز را به گردشگران معرفی کند. سوئیت باما تنها نماینده پلتفرم یکپارچه گردشگری لیدوما تریپ در شیراز می باشد. این وب سایت در تمام زمینه های گردشگری در شیراز فعالیت می کند. این وب سایت در تمام مراحل سفر پشتیبان گردشگران می باشد. در هر مرحله از سفر که نیاز به راهنمایی داشتید می توانید از پشتیبان وب سایت سوئیت باما کمک بگیرید. با اجاره روزانه سوئیت ارزان در شیراز می توانید با کمترین هزینه در شیراز ساکن شوید. سوئیت باما با داشتن لیست قیمت سوئیت در شیراز می تواند تمام گزینه های اجاره روزانه سوئیت ارزان در شیراز را به گردشگران معرفی کند.

توضیحات اقامتگاه

با اجاره روزانه سوئیت ارزان در شیراز می توانید از یک فضای 30 متری بدون اتاق خواب استفاده نمایید. این سوئیت ارزان دارای تخت خواب نمی باشد و سرویس خواب سنتی برای دو نفر موجود است. این سوئیت در پایین لیست قیمت سوئیت در شیراز قرار دارد و برای افراد مجردی که قصد سفر ارزان به شیراز را دارند مناسب می باشد. اجاره روزانه سوئیت ارزان در شیراز برای افرادی مناسب می باشد که قصد اقامت طولانی مدت را ندارند و صرفا می خواهند مدت چند شب را در شیراز سپری کنند مناسب می باشد. این سوئیت ارزان در شیراز در محله محراب قرار دارد ، این محله دارای آب شرب مناسب نیست و برای آب آشامیدنی باید از آب تصفیه شده که در خیابان به فروش می رسد استفاده نمایید.

آب این محله برای شستن ظرف ها و حمام مناسب می باشد. محله ی محراب در شیراز قرار دارد و در نزدیکی فرودگاه بین المللی شیراز می باشد. در این محله صدای هواپیما ممکن است برای بعضی از افراد حساس آذار دهنده باشد.

عکس ها

سوئیت شیراز

سوئیت شیراز

موقعیت جغرافیای

با اجاره روزانه سوئیت ارزان در شیراز می توانید در محله محراب ساکن شوید. این محله در جنوب شیراز و چسبیده به فرودگاه می باشد. این محله دارای دسترسی به کمربندی جنوبی شهر و بلوار مدرس می باشد. با نگاه کردن به لیست قیمت سوئیت در شیراز می توانید متناسب با توان خود به انتخاب مکان بپردازید.

ظرفیت اقامتگاه

با در نظر داشتن لیست قیمت سوئیت در شیراز می توانید با توجه به توان مالی خود از فضاهای بزرگ تا متوسط و کوچک استفاده نمایید. با توجه به اینکه اجاره روزانه سوئیت ارزان در شیراز در پایین لیست قیمت سوئیت در شیراز قرار دارد متراژ زیربنای این ملک بسیار کوچک و حدود 30 متر می باشد. این سوئیت روزانه در شیراز دارای اتاق خواب نمی باشد و رختخواب سنتی برای اقامت دو نفر و حداکثر چهار نفر موجود است.

امکانات اقامتگاه

مقرارات : با اجاره روزانه سوئیت در شیراز از حمایت قوانین رزرواسیون سایت لیدوما تریپ بهره مند می شوید.

املاک مشابه : اجاره سوئیت مسافری در شیراز    اجاره سوئیت ارزان در شیراز    اجاره سوئیت یک خوابه در شیراز

املاک مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجاره منزل مبله در شیرازاجاره سوئیت و منزل مبله در شیراز
اجاره سوئیت در شیراز