اجاره روزانه خانه در شیراز

اجاره روزانه خانه در شیراز

اجاره روزانه, اجاره کوتاه مدت, برای اجاره

تماس بگیرید

كد ملك :

 انتخاب

اشتراک گذاری

به لیست خانه انتخابی افزوده شد

علاقمندی

چاپ

شرح

اجاره روزانه خانه در شیراز

برای اجاره روزانه خانه در شیراز می توانید بهترین پیشنهاد ها را از سایت سوئیت باما دریافت کنید. سایت سوئیت باما نماینده سایت لیدوما تریپ هست. لیدوما تریپ پلتفرم یکپارچه گردشگری می باشد. این پلتفرم دارای بیش ترین تعداد کارشناس گردشگری می باشد. کارشناسان بصورت تمام وقت می توانند به مسافران مشاوره دهند. این وب سایت بهترین و مناسب ترین املاک را جهت اجاره روزانه در شیراز معرفی می کند. وب سایت لیدوما با داشتن بیش از دو هزار ملک در کشور یکی از بهترین گزینه ها جهت انتخاب اقامتگاه می باشد. این سایت با فعالیت در زمینه اجاره سوئیت ، اجاره خانه ، اجاره ویلا بهترین و مناسب ترین ملک جهت اجاره را به مسافران پیشنهاد می دهد.

توضیحات اقامتگاه

با اجاره روزانه خانه در شیراز می توانید در بلوار زند ساکن شوید. این ملک با داشتن دو اتاق خواب فضای مناسبی را جهت اقامت در اختیار مهمانان قرار می دهد. این ملک دارای پارکینگ می باشد. این خانه برای افرادی که قصد دارند با ماشین به شیراز سفر کنند مکانی مناسب می باشد. این ملک دارای مبلمان می باشد. این خانه نوساز می باشد. این واحد کولر آبی دارد و برای اقامت در تابستان بدون مشکل می باشد. کابینت دارد و امکانات زندگی در آن موجود است. تخت و سرویس خواب برای مسافران فراهم است. در طبقه سوم قرار دارد. دارای آسانسور می باشد.

موقعیت جغرافیایی

اجاره روزانه خانه در شیراز به مهمانان اجازه  می دهد که در بلوار زند ساکن شوند. بلوار زند مرکز شهر شیراز می باشد. این شهر در اطراف ارگ کریم خان گسترده شده است و مرکز آن ارگ کریم خان می باشد. با اقامت در این بلوار می توانید به راحتی به تمامی امکانات مورد نیاز دسترسی داشته باشید. ارگ کریم خان بسیار زیبا بوده و یکی از تاریخی ترین مکان های ایران می باشد. این ارگ دارای بنای زیبای تاریخی می باشد و دیدن از آن بسیار لذت بخش می باشد. بلوار زند یکی از بهترین مکان ها برای خرید در شیراز می باشد.

عکس

خانه شیراز

خانه شیراز

اجاره سوئیت در شیراز 

 

املاک مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجاره منزل مبله در شیرازاجاره سوئیت و منزل مبله در شیراز
اجاره سوئیت در شیراز