اجاره آپارتمان مبله در معالی آباد شیراز

اجاره آپارتمان مبله در معالی آباد شیراز

 

تماس بگیرید

كد ملك :

 انتخاب

اشتراک گذاری

به لیست خانه انتخابی افزوده شد

علاقمندی

چاپ

شرح

اجاره آپارتمان مبله در معالی آباد شیراز

اجاره روزانه آپارتمان مبله در شیراز گزینه ی بسیار مناسبی برای اقامت در شهر شیراز می باشد. سایت سوئیت باما شیک ترین ، لوکس ترین ، تمیزترین و ارزان ترین آپارتمان مبله در معالی آباد شیراز را معرفی می کند. وب سایت سوئیت باما بهترین مکان برای اجاره آپارتمان مبله روزانه در معالی آباد شیراز را به مهمانان پیشنهاد می دهد. این وب سایت در نقاط مختلف شهر دارای منزل مبله برای اجاره می باشد. وب سایت سوئیت باما نماینده انحصاری تنها پلتفرم یکپارچه گردشگری لیدوما می باشد. پلتفرم یکپارچه گردشگری لیدوما به گردشگران اجاره می دهد تا بتوانند با توجه به نیاز ها و اولویت های خود آپارتمان مبله مورد نظر خود را اجاره کنند. پلتفرم یکپارچه گردشگری لیدوما در تمام طول سفر پشتیبان گردشگران عزیز می باشد. این پلتفرم با داشتن افراد متخصص بهترین پیشنهاد ها را در زمینه اجاره آپارتمان مبله در اختیار مسافران قرار می دهد و در تمام طول سفر راهنمای گردشگران می باشد.

توضیحات اقامتگاه

برای اجاره آپارتمان مبله در معالی آباد شیراز می توانید از این ملک استفاده نمایید. آپارتمان مبله دارای دو اتاق خواب می باشد که در هر اتاق خواب یک عدد تخت دو نفره قرار دارد. این آپارتمان مبله بسیار مرتب و تمیز می باشد. برای مهمانانی که با اتومبیل شخصی به شهر شیراز مسافرت می کنند این آپارتمان مبله مکان بسیار مناسبی می باشد. در این آپارتمان مبله پارکینگ برای خودرو وجود دارد و با توجه به موقعیت جغرافیایی بسیار عالی منطقه معالی آباد می توانید به راحتی به تمام نقاط تفریحی توریستی شهر شیراز دسترسی داشته باشید. با اجاره آپارتمان مبله در معالی آباد شیراز شما می توانید به راحتی به تمام نقاط گردشگری شیراز دسترسی داشته باشید. معالی آباد با داشتن دسترسی به بلوارهای اصلی شهر مانند بلوار چمران و کمربندی های اطراف شهر دسترسی به تمام نقاط شهر را برای شما ممکن می سازد. معالی آباد یکی از بهترین و لوکس ترین نقاط شیراز می باشد. با اقامت در این آپارتمان مبله در معالی آباد شیراز می توانید از بهترین مرکز های خرید شیراز استفاده نماید.

موقعیت جغرافیایی این ملک

این آپارتمان مبله در معالی آباد شیراز قرار دارد. معالی آباد یکی از لوکس ترین و زیباترین خیابان های شیراز می باشد. این خیابان با داشتن دسترسی به بلوارهای اصلی مانند بلوار چمران و خیابان قصر الدشت می تواند دسترسی آسان مسافران به تمام نقاط شیراز را فراهم کند. آپارتمان مبله برای مسافرانی که موقعیت اجاره آپارتمان مبله در  شیراز برایشان مهم هست بسیار عالی می باشد.

عکس ها

آپارتمان معالی آباد شیراز

آپارتمان معالی آباد شیراز

آپارتمان معالی آباد شیراز

آپارتمان معالی آباد شیراز

آپارتمان معالی آباد شیراز

آپارتمان معالی آباد شیراز

ظرفیت اقامتگاه

با اجاره آپارتمان مبله در معالی آباد شیراز می توانید از یک منزل مبله با دو اتاق خواب که در هر کدام یک تخت دو نفره موجود است استفاده نمایید. این آپارتمان مبله می تواند به صورت استاندارد چهار نفر و حداکثر تا شش نفر را در خود اسکان دهد. این آپارتمان مبله در شیراز دارای فضای مناسبی برای اقامت مهمانان می باشد.

 

امکانات اقامتگاه

اگر این اطلاعات جهت اجاره آپارتمان مبله در معالی آباد شیراز کافی نمی باشد می توانید با کارشناس ما در شیراز تماس بگیرید.

مقرارت اقامتگاه

برگزاری هر گونه مهمانی بدون هماهنگی با میزبان و کسب اجازه از میزبان ممنوع می باشد. هر گونه مراسمات ممنوع و از قبل با میزبان هماهنگ شود. برای آگاهی از سایر قوانین برای اجاره آپارتمان مبله در شیراز می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

املاک مشابه :   اجاره سوئیت در شیراز    اجاره منزل مبله در شیراز     اجاره ویلا در شیراز

 

قوانین لغو رزرو اجاره آچارتمان مبله در معالی آباد شیراز

تا سه روز قبل از ورود مسافر به ملک جریمه کنسلی 11 درصد مبلغ کنسلی هست.

از سه روز قبل از ورود مسافر تا روز ورود مسافر جریمه 26 درصد مبلغ رزرو هست.

روز ورود مسافر جریمه صد درصد مبلغ رزرو هست.

در ایام پیک و آخر هفته ها جریمه کنسلی متفاوت می باشد.

 

املاک مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجاره منزل مبله در شیرازاجاره سوئیت و منزل مبله در شیراز
اجاره سوئیت در شیراز