اجاره آپارتمان روزانه در شیراز

اجاره آپارتمان روزانه در شیراز

Moali'Abad Blvd, Shiraz, Fars Province, Iran

 

180هزار تومان روزانه

 • اجاره سوئیت در شیراز
 • سوئیت اجاره ای
 • اجاره اپارتمان مبله
 • اجاره سوئیت
 • اجاره منزل مبله
 • اجاره منزل
 • سوئیت اجاره ای

كد ملك :

 RH-87-property

اشتراک گذاری

به لیست خانه انتخابی افزوده شد

علاقمندی

چاپ

تعداد اتاق خواب

3

تعداد حمام

1

شرح

اجاره آپارتمان روزانه در شیراز

اجاره آپارتمان روزانه در شیراز برای مسافران محترم با بهترین امکانات اقامتی و قیمتی مناسب…

شاید برایتان جالب توجه باشد که آجاره آپارتمان روزانه در شیراز علاوه بر اینکه قیمتی بسیار مناسب تر از هتل ها دارد امکانات اقامتی سوئیت ها اگر بیشتر نباشد کمتر نیست . خود شما اگر نگاهی به سایت های هتل های شهر شیراز بینازید و آن ها را از نظر قیمت و امکانات با سوئیت های ما مقایسه کنید متوجه خواهید شد که اجاره آپارتمان روزانه در شیراز بسیار به صرفه تر خواهد بود… از این رو در سایت سوئیت با ما بهترین منازل مبله در شهر شیراز را برای شما قرار داده ایم .

این منزل مبله در فرهنگ شهر شیراز واقع شده است که جزو مناطق مرفه نشین شیراز محسوب میشود … آب و هوای خوب و همچنین باغ های زیبا در فرهنگ شهر شیراز که به باغ های قصرالدشت متصل میشوند شما را از فضای شهری دور میکند و اقامتی خوش را برای شما به همراه دارد…برای اجاره آپارتمان روزانه در شیراز با ما تماس بگیرید.

برخی از امکانات این منزل مبله:

 • پارکینگ
 • مبلمان راحتی
 • سرویس کامل آشپزخانه
 • تلویزیون
 • تراس با ویو زیبا

اگر هنوز اطلاعات کاملی در مورد جاذبه های گردشگری شیراز ندارید زوی لینک آبی کلیک کنید…

 

املاک مشابه : اجاره سوئیت مبله در شیراز ___ اجاره آپارتمان مبله شیراز

 

 

اطلاعات سفر
سوغاتی شیراز
شیراز همواره مقصد بسیاری از مسافران از همه جای ایران است. اما شاید یکی از لذت های سفر به شهرهای مختلف خرید سوغاتی های مخصوص آن شهر باشد… این سوغاتی ها گاه نماد فرهنگ باستانی و عقایدمردم ان منطقه است و گاه مزه ای متفاوت که نمها در ان نقطه از کشور تجربه میکنید… برای خرید سوغاتی در شیراز باید کمی بیشتر و قت بگذارید تا بتوانید همه آن ها را بخرید … در این نوشته سعی داریم بهترین سوغاتی های شهر شیراز را به شما معرفی کنیم
سوغاتی های شهر شیراز به دو دسته خوراکی و صنایع دستی تقسیم میشوند . از مهم ترین و خوشمزه ترین سوغاتی های شیراز فالوده شیرازی است. مزه متفاوت همراه با آب لیموی شیرازی لذت خوردن فالوده ای متفاوت را به شما خواهد داد … مسقطی شیرازی از دیگر خوراکی های خوشمزه شیراز است، مسقطی نوحی حلواست که با نشاسته پسته تهیه میشود ولی مزه و شکلی متفاوت تر و بسیار خوشمزه تر از حلوا دارد.
مسقطی شیراز

مسقطی شیراز

 

از دیگر سوعاتی های خوراکی شیراز کلوچه شیرازی،بادام سوخته،حلوا کاسه ای،رنگینک و همچنین عرقیات شیراز که شهرت جهانی دارد…

صنایع دستی شیراز که زاییده هنر هنرمندان شیرازی است شامل خاتم کاری  ، منبت کاری  ، سفال گری، معرق کاری،ظروف و اشیای نقره ، قلم زنی، مینا کاری، شیشه گری و … است.

سوغات شیراز

سوغات شیراز

Summary
اجاره آپارتمان مبله در شیراز
Service Type
اجاره آپارتمان مبله در شیراز
Description
اجاره آپارتمان روزانه در شیراز با امکانات اقامتی عالی ...اگر به دنبال مکانی مناسب برای اقامت چند روزه در شیراز هستید بهترین گزینه برای شما اجاره آپارتمان روزانه در شیراز است اما چرا ؟؟؟ امروزه با توجه به وضعیت اقتصادی مسافران شاید خیلی به صرفه نباشد که برای اقامت در یک شهر هزینه های گزاف هتل را پرداخت کنید و ترجیح دهید به دنبال جایی با قیمت کمتر باشید. 

ملک روی نقشه

املاک مشابه

اجاره منزل مبله در شیراز

سوئیت مبله شیراز

سوئیت مبله بسیار شیک… سوییت مبله در شیراز این سوییت…

تعداد اتاق خواب

2

تعداد حمام

1

متراژ

130 متر

220هزار تومان روزانه

اجاره سوئیت در شیراز ، سوئیت باما