مقالات

اجاره سوییت در شیراز

برای هر ایرانی که قصد سفری چند روزه یا چند هفته ای را در داخل ایران دارد شیراز همواره یک گزینه محبوب بین مسافران است . جاذبه های شیراز پاسخگوی نیازهای متنوع مسافران و سلیقه های گردشگری آنان است. برای کسانی که به طبیعت و اب و هوای محل مسافرت اهمیت بیشتری قائل اند به احتمال زیاد در مورد بهار شیراز بسیار شنیده اند . در تابستان اب و های معتدل و خنک و باغ های  قصرالدشت و چمران و… پذیرای مهمان هایی از سراسر ایران و دنیاست.

اجاره منزل مبله در شیراز

اجاره منزل مبله در شیراز

برای مسافران که فرهنگ و تاریخ در انتخابشان اولویت دارد بازهم شیراز جذاب ترین مقصد است. حضور در  ارامگاه حافظ و سعدی از بزرگان علم و ادب فارسی شبی عارفانه برای شما رقم خواهد زد. از نظر تاریخی نیاز به گفتن نیست که تخت جمشید بزرگترین و با عظمت ترین شهر باقی مانده از دوران هخامنشیان جذاب ترین جاذبه برای دوستتداران تاریخ است. برای مسافرت مذهبی حضور مرقد شاهچراغ در شهر شیراز انگیزه ی مسافرت تعداد زیادی از مسافران است.

اجاره منزل مبله در شیراز

اجاره منزل مبله در شیراز

اما برای هر سفری باید از پیش به فکر تمام نیازهای ضروری سفرمان باشیم . شاید مهمترین نیازهای سفرمان یک برنامه زمانبدی شده مناسب ، یک وسیله نقلیه خوب برای مسافرت ، یک مسیر خوش منظره  و امن برای سفر ، یک برنامه غذایی صحیح برای سفر ومهم تر از همه جایی برای اقامت است. ذکر این نکته ضروری است که یکی از مهمترین عواملی که ممکن است در کیفیت سفر شما تاثیر مخربی داشته باشد عدم استراحت کافی است. کم خوابی بر خلق و خوی شما در سفر تاثیر میگذارد و علاوه بر تاثیر بر روحیه خود شخص برای همسفران شما ممکن است باعث آزردگی شود و خاطره بدی از سفر با شما در خاطرشان به جا بماند. پس باید به فکر جایی برای استراحت و خواب در طول روز یا شب باشیم.

کجا بخوابیم؟

شاید معمول ترین روش اقامت برای مسافران استفاده از چادر در پارک ها باشد. برای خود من یکی از بدترین خاطره های سفر همواره خوابیدن در چادر بود. برای هر شخص احساس امنیت یکی از مهمترین فاکتورها در خواب است که این احساس برای یک فرد در جایی بدون دیوارهای محکم وجود ندارد و جای کم در چادر و عادت به تختواب مهمترین عوامل برای جلوگیری از یک خواب خوب در چادر است

اجاره سوییت در شیراز

اجاره منزل مبله در شیراز

اگر شب را در چادر در یکی از پارک های شهر گذرانده باشید و سردی و گرمای هوا و یا کمبودفضا و حتی راحت نبودن جا مانع خواب شما نشود سر و صدای شهر و رفت و امد ماشین ها مانع خواب آسوده شما خواهد بود.

از آنجا که استراحت در سفر یک فاکتور مهم در کیفیت سفر شماست بدون شک ارزش هزینه کردن دارد. گزینه هایی که برای اقامت شما باقی میماند یکی هتل های شیراز است و دیگری اجاره سوییت در شیراز است. وجود هتل های مجلل و زیبا در شهر شیراز میتواند محل اقامتی مناسب برای مسافران باشد ولی نگاهی به هزینه های اقامتی در این هتل ها برای یک اتاق تک نفره و یک تخت به نظر میرسد که همان نخوابیدن در چادر از خوابیدن در اتاق های هتل بهتر باشد.اما گزینه دیگری هم پیش رو دارید که با هزینه کمتر از هتل های با هزینه های سرسام آور اقامتی راحت تر و آسوده تر را داشته باشید .

اجاره منزل مبله در شیراز

اجاره منزل مبله در شیراز

اجاره منزل مبله در شیراز

شاید تا به حال کمتر به کلمه منزل مبله برخورد کرده باشید و برای شما نا آشنا باشد.  منزل مبله خانه ای است با تمام امکانات رفاهی برای اقامت که صاحبخانه به قصد اجاره کوتاه مدت  آن را به مشتری می ده. و سایت سوییت با ما دات کام اقدام به اجاره این متازل مبله میکند.شاید برای شما جالب باشد مقایسه ای بین هتل های شیراز و سوییت های اجاره ای سایت ما از نظر قیمت و امکانات را ببینید.

مقایسه اجاره سوییت در شیراز و هتل

هتل چمران یکی از هتل های لوکس و پنج ستاره  در شیراز است که همواره پذیرای مهمان های خارجی و داخلی در شهر شیراز است . برای اقامت یک شب در یک اتاق یک نفره و یک تخته در روزهای معمول سال باید 365 هزارتومن پرداخت کنید که به ازای هر نفر اضافه نیز 165 هزارتومن از شما دریافت خواهند کرد. یا برای یه سوییت دونفره باید مبلغ 875 هزارتومن به ازای یک شب پرداخت کنید که مبلغ زیادی برای اقامت در یک شب است.

برای هتل های معمولی و دو ستاره شیراز مانند هتل الیزه شیراز هزینه های اقامتی برای یک اتاق یک نفره با یک تخت 221 هزارتومان است و یا برای یک اتاق دو تخته با هزینه 360 هزارتومن قادر به اقامت خواهید بود. و از این جالب تر هزینه اقامت برای یک سوییت سه نفره 670 هزارتومن است.

حال بهتر است سری به سوییت اجاره ای ما بزنید … با مقایسه ای سر انگشتی میتوان تفاوت بسیار زیاد قیمت ها را مشاهده کرد. برای اجاره منزل مبله در شیراز ما با قیمت 150 هزارتومن یک سوییت کامل با تمام امکانات در اختیار شما قرار خواهیم داد. سویییت های ما در تمام نقاط شهر بسته به محل و تعداد اتاق ها و نیز دکوراسیون داخلی آن قیمت های متفاوتی دارند ولی مطمئن باشد از رزرو هتل بسیار به صرفه تر و از نخوابیدن در چادر بسیار راحت تر است .

هتل الیزه شیراز

اجاره منزل مبله در شیراز

اجاره خانه موقت در شیراز

اجاره منزل مبله در شیراز

در دو تصویر بالا یک اتاق دو نفره از هتل الیزه با قیمتی برابر با عکس پایین که یکی از سوییت های اجاره ای در شیراز است و یک سوییت با دو اتاق و امکانات کامل برای پنج نفر است. در صورتی که برای داشتن همچین امکاناتی در هتل الیزه باید هزینه ای بالغ بر 600 هزارتومن بپردازیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجاره منزل مبله در شیرازاجاره سوئیت و منزل مبله در شیراز
اجاره سوئیت در شیراز